Zakelijk

Zonwering voor kantoren

Zonwering voor een prettig kantoor

Een kantoor moet prettig zijn om in te werken. Toch kan de zon snel voor overlast zorgen. Ruimtes worden warm, beeldschermen zijn minder goed leesbaar en medewerkers hebben last van fel licht. Met passende zonwering voor kantoor houdt u meer grip op warmte, licht en comfort.

Welke oplossing het beste past, hangt af van uw pand. Een kantoor met grote glaspartijen vraagt vaak om andere zonwering dan een kleinschalige praktijkruimte of een werkplek aan huis. Ook de ligging van de gevel, de functie van de ruimte en de gewenste uitstraling spelen mee.

Bij Veldhuis Zonwering kijken we graag met u mee. We adviseren over zonwering die past bij uw kantoor, uw medewerkers en de manier waarop de ruimtes worden gebruikt.

Welke zonwering past bij uw kantoor?

Niet elk kantoor heeft dezelfde zonwering nodig. In een open werkruimte wilt u vaak warmte en fel licht beperken, maar wel daglicht behouden. In een vergaderruimte kan het belangrijk zijn dat presentatieschermen goed zichtbaar blijven. En bij ramen aan de straatzijde kan privacy een grotere rol spelen.

Veel gekozen oplossingen voor kantoren zijn screens, rolluiken en uitvalschermen. Screens zijn vaak geschikt als u warmte en schittering wilt beperken zonder de ruimte donker te maken. Rolluiken passen beter als u ook verduistering, privacy of extra isolatie zoekt.

Screens voor kantoren

Screens zijn een veelgebruikte vorm van zonwering voor kantoor. Ze hangen strak voor het raam en houden zonlicht tegen voordat het glas opwarmt. Daardoor blijft het binnen prettiger, vooral bij ramen waar veel zon op staat.

Een groot voordeel van screens is dat het daglicht vaak behouden blijft. Medewerkers zitten dus niet meteen in een donkere ruimte. Ook blijft het zicht naar buiten meestal mogelijk, afhankelijk van het gekozen doek.

Voor grotere ramen of windgevoelige gevels kunnen ritsscreens interessant zijn. Deze screens blijven strak in de geleiders zitten en zorgen voor een nette, stevige afwerking.

Zonwering voor kantoren - Moso Zwaag

Rolluiken en andere oplossingen voor kantoor

Naast screens kunnen ook rolluiken, uitvalschermen of andere vormen van buitenzonwering geschikt zijn voor een kantoor. Rolluiken zijn vooral handig als u meer privacy, verduistering of isolatie wilt. Denk aan spreekkamers, behandelruimtes, opslagruimtes of kantoren aan een drukke straat.

Uitvalschermen kunnen een goede keuze zijn voor ramen waar geen vrije doorloop nodig is. Ze houden zonlicht tegen en zijn praktisch voor gevels waar screens of rolluiken minder goed passen.

Welke oplossing het beste is, hangt af van het pand en de functie van de ruimte. Daarom kijken we altijd naar de situatie als geheel. Zo voorkomt u dat u kiest voor zonwering die net niet goed aansluit op uw gebruik.

Bediening en automatisering

Bij zonwering voor kantoor is bediening belangrijk. In een kantooromgeving wilt u zonwering die makkelijk werkt en past bij het dagelijkse gebruik van het gebouw. Elektrische bediening is daarom vaak een goede keuze.

U kunt kiezen voor bediening met een schakelaar, afstandsbediening, app of automatische aansturing. Met zon- of windsensoren kan de zonwering reageren op het weer. Dat geeft extra gemak en helpt om de zonwering op het juiste moment te gebruiken.

Bij kantoorpanden met meerdere ramen, gevels of ruimtes kan de zonwering ook worden aangesloten op een centraal besturingssysteem met weerstation. Daarmee kan de bediening automatisch en centraal worden geregeld. De zonwering reageert dan bijvoorbeeld op zon, wind of andere weersomstandigheden. Zo hoeft niet iedere ruimte of gevel apart bediend te worden en blijft het comfort in het gebouw beter onder controle.

Ook solar bediening kan interessant zijn. Solar screens of solar rolluiken werken met een zonnepaneel en accu. Daardoor is er meestal geen vaste stroomaansluiting nodig. Dat kan handig zijn bij bestaande kantoorpanden of gevels waar extra kabelwerk lastig is.

Adyen op het Rokin in Amsterdam

Voor kleine kantoren en grote projecten

Veldhuis Zonwering helpt verschillende zakelijke klanten. Denk aan kantoren, praktijkruimtes, bedrijfsruimtes, instellingen, scholen, VvE’s en grotere projectlocaties. Of het nu gaat om enkele ramen of een volledig pand, we denken graag mee over een passende oplossing.

Bij kleinere kantoren draait het vaak om comfort, gebruiksgemak en uitstraling. Bij grotere projecten spelen ook planning, montage, veiligheid en afstemming met andere partijen een rol. Veldhuis Zonwering heeft ervaring met projectzonwering en weet hoe belangrijk een duidelijke planning en goede uitvoering zijn.

We kijken graag wat nodig is voor uw pand. Zo krijgt u zonwering die past bij de ruimte, de gebruikers en de uitstraling van het gebouw.

Advies, inmeten en montage

Zonwering voor kantoor moet goed passen en netjes worden geplaatst. Daarom begint een goede oplossing met advies en professioneel inmeten. We kijken naar de gevel, de ramen, de stand van de zon en de manier waarop de ruimtes worden gebruikt.

Bij zakelijke projecten is er vaak al maatvoering beschikbaar, bijvoorbeeld via kozijntekeningen of bouwtekeningen. Op basis daarvan kunnen we meestal al een offerte maken. Daarna meten we de situatie professioneel in om de definitieve productiematen te bepalen. Als de maatvoering niet sterk afwijkt, kan de offerte meestal gewoon blijven staan.

Na akkoord zorgen we voor vakkundige montage. Veldhuis Zonwering werkt met een eigen montageteam. Onze monteurs worden intern opgeleid en volgen trainingen van leveranciers en fabrikanten. Zo weet u zeker dat uw zonwering zorgvuldig wordt geplaatst.

Wilt u zonwering voor uw kantoor laten plaatsen? We kijken graag mee naar uw pand, de ligging van de zon, uw wensen en het gebruik van de ruimtes.

Veelgestelde vragen

Screens zijn vaak geschikt voor kantoren, omdat ze warmte en fel licht beperken terwijl daglicht behouden blijft. Voor extra verduistering, privacy of isolatie kunnen rolluiken beter passen. De beste keuze hangt af van het pand en het gebruik van de ruimte.

Buitenzonwering helpt vaak goed tegen warmte, omdat zonlicht wordt tegengehouden voordat het glas opwarmt. Screens, ritsscreens en rolluiken kunnen hiervoor geschikt zijn.

Screens kunnen helpen tegen verblinding op beeldschermen. Ze filteren fel zonlicht, waardoor medewerkers minder last hebben van schittering. Tegelijk blijft er vaak nog daglicht binnen.

Solar screens kunnen geschikt zijn voor kantoren waar geen vaste stroomaansluiting bij het raam zit. Ze werken met een zonnepaneel en accu. Wel moet de gevel voldoende daglicht krijgen.

Ja, Veldhuis Zonwering helpt zakelijke klanten met advies, inmeten, planning en montage. We denken mee over een passende oplossing voor het pand en de gebruikers. We hebben ervaring met projecten van een aantal screens tot aan projecten met meerdere duizenden screens. Bekijk hier een aantal van onze zakelijke projecten.

Bent u geïnteresseerd?

Onze offertes zijn altijd vrijblijvend

  • We gebruiken uw telefoonnummer om eventuele aanvullende vragen te stellen, zodat we een zo passend mogelijke offerte kunnen maken.
  • De offerte sturen we naar het door uw opgegeven e-mailadres.
  • Breedte x Hoogte x Diepte (indien van toepassing)
  • Sleep bestanden hierheen of
    Toegestane bestandstypen: jpg, gif, png, pdf, Max. bestandsgrootte: 100 MB.
      Upload een foto van het raam waar de zonwering komt, genomen vanaf de buitenkant. Zorg ervoor dat ook de directe omgeving van het raam goed zichtbaar is, zoals een waterafvoer of andere gevelelementen die dicht bij het raam zitten. Zo kunnen wij de montage situatie beter beoordelen.
    • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
    • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

    • U mag van ons verwachten dat wij uiterlijk binnen 2 werkdagen reageren op uw offerte aanvraag.

      Uw gegevens worden bij ons opgeslagen zodat wij u beter van dienst kunnen zijn. Zie onze Privacyverklaring.